AC10-T3-011G-B Variable Frequency Drive AC10 | 11 кВт 3ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- About Product
- Documentation
- Reviews (4)
| brand | Veichi |
| Series | AC10 |
| sku | AC10-T3-011G-B |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 25 A |
| Maximum output frequency | 600 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 320 mm |
| Width | 130 mm |
| Depth | 161 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | No |
Documentation. Variable Frequency Drive AC10 | 11 кВт 3ф/380 ( AC10-T3-011G-B )
-
AC10_manual_v1_7_en.pdf (4.48 MB)
-
AC10_short_manual_v1_ru.pdf (2.87 MB)
-
AC10_full_manual_ru.pdf (17.12 MB)
Certificates
Product Reviews
4Андрій П.
Замінювали старий частотник на мішалці, який уже віджив своє. З цим було трохи мороки, бо кріплення не зовсім співпадали. Довелося повозитися. Але після того як поставили, то запустився відносно швидко. Працює, але треба буде ще подивитись на нього. Не все так ідеально як хотілось би)
Олег К.
Поставили для вентиляції в цеху. Дуже простий в налаштуванні. Реально економить електрику. Надійний, працює тихо. Задоволений покупкою.
Сергій М.
Монтував на водопостачання для свердловини. Клеми зручні, підключення логічне. Габарити норм, в шафу вліз без питань. Інструкція по пусконалагодженню достатня. Єдине, що хотілося б, це трохи більше місця для кабелів знизу.
Ігор Д.
Встановили цей частотник для керування конвеєром на лінії пакування. Дуже сподобалася точність підтримки швидкості. Інтеграція з нашим ПЛК пройшла без проблем. Параметризація зрозуміла, логіка керування налаштовується гнучко. Стабільна робота, немає ніяких збоїв навіть при пікових навантаженнях.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR AC10-T3-011G-B GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |