AC10-T3-011G-B Variable Frequency Drive AC10 | 11 кВт 3ф/380
Є в наявності
sku: AC10-T3-011G-B
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
brand: Veichi
Series: AC10
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 25 A
IP protection level: 20
  • Characteristics
  • Description
  • Documentation
  • Reviews (4)
brand Veichi
Series AC10
sku AC10-T3-011G-B
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 25 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 320 mm
Width 130 mm
Depth 161 mm