GD270-011-4 INVT frequency inverter GD270-011-4
Є в наявності
sku: GD270-011-4
Клікніть для збільшення
INVT
Є в наявності
brand: INVT
Series: GD27
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 25 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand INVT
Series GD27
sku GD270-011-4
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 25 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 280 mm
Width 145 mm
Depth 207 mm
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel Available
Number/type of analog inputs AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V