AC10-T/S2-2R2G-B-VC Variable Frequency Drive AC10 | 2.2 кВт 1ф/220
Є в наявності
sku: AC10-T/S2-2R2G-B-VC
Series: AC10
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 10 A
  • Documentation
  • Reviews (3)
brand Veichi
Series AC10
sku AC10-T/S2-2R2G-B-VC
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 / 1x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 10 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 177 mm
Width 65 mm
Depth 148 mm