AC10-T3-5R5G-B Variable Frequency Drive A10 | 5.5 кВт 3ф/380
Є в наявності
sku: AC10-T3-5R5G-B
Series: AC10
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 13 A
  • Documentation
  • Reviews (5)
brand Veichi
Series AC10
sku AC10-T3-5R5G-B
Main Power 5.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 13 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 202 mm
Width 75 mm
Depth 163 mm