SI23-T3-037G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 37.0 kW 3x380
Є в наявності
sku: SI23-T3-037G-A
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
brand: Veichi
Series: SI23
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 75 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Yes
  • Characteristics
  • Description
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Veichi
Series SI23
sku SI23-T3-037G-A
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 75 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 430 mm
Width 172 mm
Depth 225 mm
Inbuilt PLC Available
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Product Reviews
1
Степан В.
SIMILAR SI23-T3-037G-A GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about PV gibrid Variable frequency drives SI23 37.0 kW 3x380 ( SI23-T3-037G-A ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SI23-T3-037G-A, series SI23 from manufacturer Veichi . Buy SI23T3037GA and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SI23-T3-037G-A only high quality at affordable prices. Guarantee. SI23-T3-037G-A