GD270-037-4 Variable Frequency Drive GD27 37.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: GD270-037-4
Клікніть для збільшення
INVT
Є в наявності
brand: INVT
Series: GD27
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 75 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand INVT
Series GD27
sku GD270-037-4
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 75 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 341 mm
Width 200 mm
Depth 214 mm
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel Available
Number/type of analog inputs AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V
Documentation. Variable Frequency Drive GD27 37.0kW 3-ф/380 ( GD270-037-4 )
Product Reviews
2
Віталій Коваль
Купували інвертор INVT GD27 на 37кВт для нашого виробництва, треба було плавно запускати один потужний моторчик. З вибором допомогли на сайті, проконсультували. Поставили, налаштування виявилось не складним, хоча я сам не електрик. Працює чітко, мотор набирає обороти плавно, без ривків. Для 3-фазної мережі 380В це якраз що треба було. Ціна теж норм. Головне, що тепер обладнання працює без ударів по механіці, це важливо для довговічності) задоволений покупкою
Олег В.
Ставили цей частотник INVT GD27 37кВт на вентиляцію в цеху. Зручно, що вже є вбудована панель і потенціометр, не треба одразу докуповувати. Підключення 380В, як і очікувалось. Для своїх 37 кВт він досить компактний, в шафу вліз без проблем, глибина 214 мм це норм. Фільтр ЕМС на борту теж плюс, не шукаєш окремо. Modbus RTU є, якщо треба інтегрувати. По характеристиках, 6 дискретних входів і 2 аналогових, для стандартних задач більш ніж вистачає. Працює стабільно, движок крутить як треба, без нарікань. Для китайця за таку ціну – дуже непогано.
SIMILAR GD270-037-4 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsMitsubishi ElectricSchneider ElectricVeichi
Seriesic2VFD-ELFR-DAltivar 310AC10
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive GD27 37.0kW 3-ф/380 ( GD270-037-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for GD270-037-4, series GD27 from manufacturer INVT . Buy GD2700374 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy GD270-037-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. GD270-037-4