VFD370CP43B-21 Variable Frequency Drive VFD-CP2000 37.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: VFD370CP43B-21
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
brand: Delta Electronics
Series: VFD-CP2000
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 73 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Delta Electronics
Series VFD-CP2000
sku VFD370CP43B-21
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 73 A
Maximum output frequency 400 Hz