AC10-T3-2R2G-B Variable Frequency Drive A10 | 2.2 кВт 3ф/380
Є в наявності
sku: AC10-T3-2R2G-B
Series: AC10
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 5 A
  • Documentation
  • Reviews (5)
brand Veichi
Series AC10
sku AC10-T3-2R2G-B
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 5 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 177 mm
Width 65 mm
Depth 148 mm