AC310-T3-037G/045P Variable Frequency Drive AC310 | 37кВт / 45кВт 3ф/380
Є в наявності
sku: AC310-T3-037G/045P
Series: AC310
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 75 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Characteristics
  • Description
  • Documentation
  • Reviews (5)
brand Veichi
Series AC310
sku AC310-T3-037G/045P
Main Power 37 kW variable frequency drives
In Second Power mode 45.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 75 A
Rated current for the second power 90 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Option
Height 430 mm
Width 172 mm
Depth 225 mm