AC10-T3-015G-B Variable Frequency Drive AC10 | 15 кВт 3ф/380
Є в наявності
sku: AC10-T3-015G-B
Series: AC10
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 32 A
  • Documentation
  • Reviews (3)
brand Veichi
Series AC10
sku AC10-T3-015G-B
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 32 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 342.5 mm
Width 170 mm
Depth 183 mm