MC07B0370-503-4-00 Variable Frequency Drive MC07 37.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: MC07B0370-503-4-00
Series: MC07
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 74 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand SEW
Series MC07
sku MC07B0370-503-4-00
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 74 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive MC07 37.0kW 3-ф/380 ( MC07B0370-503-4-00 )
Product Reviews
1
Олексій В.
Взяли цей частотник SEW MC07 на 37 кВт для нашого виробництва, замінювали старий привід. Відразу відзначив, як чітко він працює з двигуном. Векторне керування без датчика положення дає дуже плавний хід, це важливо для наших конвеєрів. ПІД-регулятор налаштували досить швидко, тримає параметри стабільно. А ще порадувала наявність вбудованого ЕМС-фільтра, не довелося окремо докупляти і монтувати. Для 3-фазної мережі 380В — те що треба. Струм в 74А на вході та 150% від максимального моменту при пуску — це серйозно, відчувається запас міцності. Надійна річ, як і очікував від SEW.
SIMILAR MC07B0370-503-4-00 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive MC07 37.0kW 3-ф/380 ( MC07B0370-503-4-00 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MC07B0370-503-4-00, series MC07 from manufacturer SEW . Buy MC07B0370503400 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MC07B0370-503-4-00 only high quality at affordable prices. Guarantee. MC07B0370-503-4-00