RX-A4370-EF Variable Frequency Drive RX 37.0kW 3-ф/380
sku: RX-A4370-EF
Series: RX
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 75 A
Series RX
sku RX-A4370-EF
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 75 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive RX 37.0kW 3-ф/380 ( RX-A4370-EF )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR RX-A4370-EF GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive RX 37.0kW 3-ф/380 ( RX-A4370-EF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for RX-A4370-EF, series RX from manufacturer Omron . Buy RXA4370EF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy RX-A4370-EF only high quality at affordable prices. Guarantee. RX-A4370-EF