SJ700D-370HFEF3 Variable Frequency Drive SJ700 37.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700D-370HFEF3
Series: SJ700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 85 A
Series SJ700
sku SJ700D-370HFEF3
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 85 A
Maximum output frequency 400 Hz
EMC filter No
Height 550 mm
Width 390 mm
Depth 250 mm
Programmator No
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 37.0kW 3-ф/380 ( SJ700D-370HFEF3 )
Product Reviews
2
Сергій Л.
Олег К.
Взяли цей частотник Hitachi SJ700 на 37кВт для модернізації лінії. Працює з великим навантаженням, двигун живить 3х380В як треба. Сподобалось, що тут векторне керування без енкодера, для наших задач цього вистачає. PID-регулятор теж задіяв, працює стабільно. По комунікації — Modbus RTU через RS485 підключили до нашої АСУТП без проблем, Profibus теж є, якщо що. Запас по току 255А на короткий час рятує при піках. Входи-виходи (8 дискретних, 3 аналогових) теж зручно, є куди підключити датчики і кнопки. Габарити 390х250х550мм врахували при проєктуванні шафи, став як влитий. Надійний агрегат.
SIMILAR SJ700D-370HFEF3 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive SJ700 37.0kW 3-ф/380 ( SJ700D-370HFEF3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SJ700D-370HFEF3, series SJ700 from manufacturer Hitachi . Buy SJ700D370HFEF3 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SJ700D-370HFEF3 only high quality at affordable prices. Guarantee. SJ700D-370HFEF3