ACS880-01-145A-3 Variable Frequency Drive ACS880 75.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-145A-3
Клікніть для збільшення
ABB
Є в наявності
brand: ABB
Series: ACS880
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 145 A
IP protection level: 21
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand ABB
Series ACS880
sku ACS880-01-145A-3
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 145 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 40 kg
IP protection level IP21
EMC filter Available
Height 777 mm
Width 572 mm
Depth 335 mm
Braking module Available
Inbuilt PLC No
Built-in regulator ПИД
Product Reviews
2
Олег, власник СТО
купили цей частотний перетворювач АББ для нашого великого верстата, щось близько 75кВт. ну що сказати, машина серйозна, 40кг ваги, габарити теж немаленькі: висота 777 мм. але ж як працює! раніше були проблеми з пуском, а тепер все плавно, стабільно. головне, що він 3-фазний на 380В, як раз під нашу мережу. і захист є (EMC фільтр). для мене важливо, що обладнання надійне, бо простої коштують дорого. звичайно, ціна немала, але це ж ABB, якість відповідає. поки що тільки позитивні враження)
Інженер Петро
Брали цей частотник ABB ACS880 на 75 кВт для модернізації компресорної установки. Потужність 75.0 кВт з вхідним струмом 145 А справді вражає, є запас по перевантаженню до 178 А. Робота на 3-фазній мережі 380В стабільна, без нарікань. Наявність векторного керування без PG, а також ПІД-регулятора дає гнучкість у налаштуванні. Дуже цінним є вбудований ЕМС-фільтр, не потрібно додаткових зовнішніх рішень. Інтегрований гальмівний модуль теж до речі. По комунікації повний фарш: Modbus RTU, Ethernet TCP/IP, Profibus — це спрощує інтеграцію в існуючі АСУТП. Зручно, що є 6 дискретних і 2 аналогових входи. Це обладнання преміум-класу, як і очікуєш від ABB, і воно повністю виправдовує свою репутацію.
SIMILAR ACS880-01-145A-3 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACS880 75.0kW 3-ф/380 ( ACS880-01-145A-3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACS880-01-145A-3, series ACS880 from manufacturer ABB . Buy ACS88001145A3 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACS880-01-145A-3 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACS880-01-145A-3