GD270-075-4 Variable Frequency Drive GD27 75.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: GD270-075-4
Series: GD27
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 150 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand INVT
Series GD27
sku GD270-075-4
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 150 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 560 mm
Width 282 mm
Depth 264 mm
Inbuilt panel Available
Number/type of analog inputs AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V
Documentation. Variable Frequency Drive GD27 75.0kW 3-ф/380 ( GD270-075-4 )
Product Reviews
1
Олексій В.
Брали цей частотник INVT GD27 на 75кВт для модернізації насосної станції. Старий ПЧ вже своє відпрацював, а бюджет був обмежений. По характеристиках, що тут є: 3х380В живлення, видає 150А, 400Гц максимум, все як треба. Сподобалось, що скалярне і векторне керування без енкодера одразу підтримує, це дає гнучкість. І фільтр ЕМС вбудований, це великий плюс, менше проблем з наводками на інше обладнання. Модбас РТУ теж присутній, підключили до нашого контролера без проблем. Налаштовувати зручно, є вбудована панелька і потенціометр. По входах-виходах: 6 дискретних, аналогових теж вистачає. Габарити 560х282х264мм для такої потужності досить компактні, в шафу вліз без питань. INVT себе показує як робоча конячка, без зайвих наворотів, але зі своїми задачами справляється добре. За свої гроші дуже навіть нічого.
SIMILAR GD270-075-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive GD27 75.0kW 3-ф/380 ( GD270-075-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for GD270-075-4, series GD27 from manufacturer INVT . Buy GD2700754 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy GD270-075-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. GD270-075-4