AC310-T3-075G/090P Variable Frequency Drive AC310 | 75кВт / 90кВт 3ф/380
Є в наявності
sku: AC310-T3-075G/090P
Series: AC310
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 150 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Characteristics
  • Description
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Veichi
Series AC310
sku AC310-T3-075G/090P
Main Power 75 kW variable frequency drives
In Second Power mode 90.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 150 A
Rated current for the second power 180 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Option
Height 560 mm
Width 240 mm
Depth 310 mm