ACQ580-01-073A-4 Variable Frequency Drive ACQ580 37.0kW 3-ф/380
sku: ACQ580-01-073A-4
Series: ACQ580
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 73 A
Series ACQ580
sku ACQ580-01-073A-4
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 73 A
IP protection level IPIP
EMC filter Available
Height 600 mm
Width 203 mm
Depth 257 mm
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive ACQ580 37.0kW 3-ф/380 ( ACQ580-01-073A-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ACQ580-01-073A-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACQ580 37.0kW 3-ф/380 ( ACQ580-01-073A-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACQ580-01-073A-4, series ACQ580 from manufacturer ABB . Buy ACQ58001073A4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACQ580-01-073A-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACQ580-01-073A-4