SI23-T3-075G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 75.0 kW 3x380
Є в наявності
sku: SI23-T3-075G-A
Series: SI23
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 150 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Veichi
Series SI23
sku SI23-T3-075G-A
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 150 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 560 mm
Width 240 mm
Depth 310 mm
Product Reviews
2
Олег Коваленко
Іван С
SIMILAR SI23-T3-075G-A GOODS
Remote Control00000
This page contains information about PV gibrid Variable frequency drives SI23 75.0 kW 3x380 ( SI23-T3-075G-A ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SI23-T3-075G-A, series SI23 from manufacturer Veichi . Buy SI23T3075GA and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SI23-T3-075G-A only high quality at affordable prices. Guarantee. SI23-T3-075G-A