SI23-T3-075G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 75.0 kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- About Series
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Veichi |
| Series | SI23 |
| sku | SI23-T3-075G-A |
| Main Power | 75.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 150 A |
| Maximum output frequency | 600 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Height | 560 mm |
| Width | 240 mm |
| Depth | 310 mm |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
Documentation. PV gibrid Variable frequency drives SI23 75.0 kW 3x380 ( SI23-T3-075G-A )
-
si23-solar-pump-inverter-manual-detailed-v1.0.pdf (9.16 MB)
-
ce-lvd-of-si23-solar-pump-inverter-t1-t2-t3.pdf (245.67 KB)
-
si23-solar-pump-v1-en.pdf (9.16 MB)
-
ce-emc-of-si23-solar-pump-inverter-ss2-d1-d3-d5-t3.pdf (1.43 MB)
-
solar-water-pump-inverter-catalog.pdf (6.80 MB)
-
ce-lvd-of-si23-solar-pump-inverter-ss2-d1-d3-d5-t3.pdf (1.43 MB)
-
si23-solar-pump-vfd-manual-simplified-v1.0.pdf (3.44 MB)
Product Reviews
2Олег Коваленко
Промисловий сонячний інвертор Veichi SI23-T3 на 75 кВт. Ставили на зрошувальну систему. MPPT діапазон 350-780В — це ок, дозволяє гнучко підходити до розрахунку панелей. Схемотехніка Veichi, як завжди, надійна, плати лаковані. Запустили досить швидко, інтеграція в систему без приколів. Зважаючи на ціну, це дуже пристойний варіант для таких потужностей. Техпідтримка їхня теж завжди виручає
Іван С
У нас на фермі проблема з електрикою постійна. Свердловина є, а поливати городи від генератора дорого. Поставили цей сонячний частотник на 75 кВт для насоса. Менеджер з chastotnik.ua підказав, що він з нашими панелями добре працюватиме. Ну, що скажу, як налаштували, так і забули. Вода є, полив йде. Дуже зручно, коли сонце світить. Економія пального на генераторі, це головне.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SI23-T3-075G-A GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |