SI23-D3-1R5G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 1.5 kW 1x220
Є в наявності
sku: SI23-D3-1R5G-A
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
brand: Veichi
Series: SI23
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 7 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Yes
  • Characteristics
  • Description
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Veichi
Series SI23
sku SI23-D3-1R5G-A
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 7 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 200 mm
Width 76 mm
Depth 192 mm
Inbuilt PLC Available
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR SI23-D3-1R5G-A GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
SeriesMicro Drive FC51VFD-ELGD10FR-DAltivar 12
Supply input, V1x2201x2201x2201x2201x220
Remote Control00000
This page contains information about PV gibrid Variable frequency drives SI23 1.5 kW 1x220 ( SI23-D3-1R5G-A ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SI23-D3-1R5G-A, series SI23 from manufacturer Veichi . Buy SI23D31R5GA and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SI23-D3-1R5G-A only high quality at affordable prices. Guarantee. SI23-D3-1R5G-A