AC70-T3-2R2G/004P Frequency converter vector 2.2 kW (5 A -150%) / 4 kW (10A -120%) 3ph/380
Є в наявності
Top seller
sku: AC70-T3-2R2G/004P
Series: AC70
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 5 A
  • Documentation
  • Reviews (14)
brand Veichi
Series AC70
sku AC70-T3-2R2G/004P
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
In Second Power mode 4.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 5 A
Rated current for the second power 10 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 182 mm
Width 122 mm
Depth 154.5 mm
Braking module Available
Video Thumbnail
Documentation. Frequency converter vector 2.2 kW (5 A -150%) / 4 kW (10A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-2R2G/004P )
Product Reviews
14
Микола Ж.
Світлана Л.
Для свердловини саме те. Veichi AC70 2.2кВт працює як годинник. Задоволений ціною та якістю.
Олена З.
Євген Н.
Денис Ф.
SIMILAR AC70-T3-2R2G/004P GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Frequency converter vector 2.2 kW (5 A -150%) / 4 kW (10A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-2R2G/004P ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC70-T3-2R2G/004P, series AC70 from manufacturer Veichi . Buy AC70T32R2G/004P and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC70-T3-2R2G/004P only high quality at affordable prices. Guarantee. AC70-T3-2R2G/004P