ATV950D37N4E Variable Frequency Drive Altivar 950 37.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV950D37N4E
Series: Altivar 950
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 74,5 A
Series Altivar 950
sku ATV950D37N4E
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 74,5 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 52 kg
IP protection level IP55
EMC filter Available
Height 910 mm
Width 290 mm
Depth 401 mm
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 950 37.0kW 3-ф/380 ( ATV950D37N4E )
Product Reviews
2
Анна В.
Сергій К.
SIMILAR ATV950D37N4E GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 950 37.0kW 3-ф/380 ( ATV950D37N4E ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV950D37N4E, series Altivar 950 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV950D37N4E and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV950D37N4E only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV950D37N4E