ATV950D37N4 Variable Frequency Drive Altivar 950 37.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Schneider Electric |
| Series | Altivar 950 |
| sku | ATV950D37N4 |
| Main Power | 37.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 74,5 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 50 kg |
| IP protection level | IP55 |
| EMC filter | Available |
| Height | 910 mm |
| Width | 290 mm |
| Depth | 340 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 950 37.0kW 3-ф/380 ( ATV950D37N4 )
Product Reviews
1Ігор К. (інженер АСУТП)
ставили на лінію пакування цей Altivar 950, 37 кВт. що сказати, Шнайдер є Шнайдер. працює стабільно, як годинник. особливо порадував IP55, бо середовище у нас не найчистіше. інтеграція з нашою системою АСУТП пройшла майже безболісно завдяки підтримці Ethernet TCP/IP та Modbus TCP. наявність PID регулятора і вбудованого гальмівного модуля – це взагалі топ, не довелося окремо докупляти. дуже гнучкий по входах-виходах: 3 аналогових і 8 дискретних входів дозволили підключити все, що треба було. відчувається, що це серйозне обладнання для серйозних задач. і 50 кг ваги це теж показник міцності. в принципі, задоволені вибором
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ATV950D37N4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |