ATV650D37N4 Variable Frequency Drive Altivar 650 37.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV650D37N4
Series: Altivar 650
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 74,5 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Schneider Electric
Series Altivar 650
sku ATV650D37N4
Main Power 37 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 74,5 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 50 kg
IP protection level IP55
EMC filter Available
Height 910 mm
Width 290 mm
Depth 340 mm
Product Reviews
2
Ірина Ковальчук
Олександр Кравченко
SIMILAR ATV650D37N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 650 37.0kW 3-ф/380 ( ATV650D37N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV650D37N4, series Altivar 650 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV650D37N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV650D37N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV650D37N4