FR-F840-00052-E2-60 Variable Frequency Drive FR-F840 2.2kW 3-ph/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Mitsubishi Electric |
| Series | FR-F |
| sku | FR-F840-00052-E2-60 |
| Main Power | 2.2 kW |
| In Second Power mode | 2.2 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 120 % |
| Сurrent | 4.3 A |
| Maximum output frequency | 0...590 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | External |
| Inbuilt PLC | Built-in |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | No |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 15 |
Documentation. Variable Frequency Drive FR-F840 2.2kW 3-ph/380 ( FR-F840-00052-E2-60 )
Product Reviews
2Віктор Коваль
Купували FR-F840 на насос для поливу. Сказали що Міцубіші добре працює з такими задачами. І справді, 2.2 кВт вистачає з головою. Тепер тиск води стабільний, насос не глохне, не смикається. Думав буде складно з налаштуванням, але хлопці з магазину проконсультували. Головне, що апарат реально працює як годинник, без зайвого шуму і проблем) Можна не переживати за нього
Олександр Ігнатенко
Брали цей частотник Mitsubishi FR-F840 на вентиляційну установку 2.2 кВт. Що сказати, Мітсубіші є Мітсубіші, працює стабільно. Особливо порадувала наявність вбудованого ПЛК — це дозволило зняти частину логіки з основного контролера, спростивши схему. Векторне керування дає точнішу роботу двигуна, що для нашої системи з перемінним навантаженням важливо. Фільтр ЕМС теж не зайвий, щоб не створювати проблем сусідам по щитовій. Задавали 15 швидкостей, працює без нарікань. Надійний апарат.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR FR-F840-00052-E2-60 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |