SI23-T3-160G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 160.0 kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- About Series
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Veichi |
| Series | SI23 |
| sku | SI23-T3-160G-A |
| Main Power | 160.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 310 A |
| Maximum output frequency | 600 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Height | 738 mm |
| Width | 350 mm |
| Depth | 405 mm |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
Documentation. PV gibrid Variable frequency drives SI23 160.0 kW 3x380 ( SI23-T3-160G-A )
-
si23-solar-pump-inverter-manual-detailed-v1.0.pdf (9.16 MB)
-
ce-lvd-of-si23-solar-pump-inverter-t1-t2-t3.pdf (245.67 KB)
-
si23-solar-pump-v1-en.pdf (9.16 MB)
-
ce-emc-of-si23-solar-pump-inverter-ss2-d1-d3-d5-t3.pdf (1.43 MB)
-
solar-water-pump-inverter-catalog.pdf (6.80 MB)
-
ce-lvd-of-si23-solar-pump-inverter-ss2-d1-d3-d5-t3.pdf (1.43 MB)
-
si23-solar-pump-vfd-manual-simplified-v1.0.pdf (3.44 MB)
Product Reviews
2Олексій П.
купили оцей інвертор veichi 160 кВт для насоса, щоб від сонця поливати поля. чесно кажучи, сумнівався чи потягне таку потужність, але все норм. тепер вода подається стабільно, а не як раніше коли світло вимикали. сам не розбирався що там як, хлопці встановили, працює. ціна звісно не маленька, але незалежність того варта)
Сергій К.
Монтували цей сонячний частотник Veichi SI23 на 160 кВт для великої зрошувальної системи. Що скажу – бренд не підвів. MPPT діапазон 350-780В дає гарну свободу при розробці PV-масиву, що важливо для оптимальної генерації. Потужності вистачає з головою. З Veichi вже мав справу, їхня електроніка стабільна, навіть при нестабільній мережі, а тут від панелей – то й взагалі без питань. Надійна річ для таких проектів.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SI23-T3-160G-A GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |