SI23-T3-045G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 45.0 kW 3x380
Є в наявності
sku: SI23-T3-045G-A
Series: SI23
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 90 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Veichi
Series SI23
sku SI23-T3-045G-A
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 90 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 560 mm
Width 240 mm
Depth 310 mm
Product Reviews
1
Олексій К.
Поставили цей сонячний інвертор Veichi SI23 на поливну станцію для зрошення полів, потужність 45кВт. До цього були проблеми зі стабільністю роботи насосів, особливо коли напруга в мережі стрибала, або треба було запускати від генератора. Вирішили перейти на сонце, щоб менше залежати від зовнішніх факторів. Що сказати, Veichi дійсно себе виправдав. MPPT діапазон широкий, від 350В до 780В, це дало нам велику гнучкість при підключенні панелей. Пускається плавно, без ривків, три фази стабільно тримає. Особливо помітно, як він тягне насос, навіть коли хмарно стає. Плати там з подвійним лаком, це видно по якості виконання. Думаю, надійно прослужить, як і інші Veichi, що ставили раніше. Для таких задач, де надійність важлива, і потужність потрібна, це варіант добрий.
SIMILAR SI23-T3-045G-A GOODS
Remote Control00000
This page contains information about PV gibrid Variable frequency drives SI23 45.0 kW 3x380 ( SI23-T3-045G-A ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SI23-T3-045G-A, series SI23 from manufacturer Veichi . Buy SI23T3045GA and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SI23-T3-045G-A only high quality at affordable prices. Guarantee. SI23-T3-045G-A