ATV610D45N4 Variable Frequency Drive Altivar 610 45.0 kW 3x380
Є в наявності
sku: ATV610D45N4
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
Є в наявності
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 610
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 0 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Schneider Electric
Series Altivar 610
sku ATV610D45N4
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 120 %
Maximum output frequency 500 Hz