AC70E-T3-1R5G Frequency converter AC70E 1.5kW 3ph/380
sku: AC70E-T3-1R5G
Клікніть для збільшення
Veichi
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Veichi
Series: AC70E
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 3.7 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Veichi
Series AC70E
sku AC70E-T3-1R5G
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 3.7 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 143 mm
Width 88 mm
Depth 142 mm
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR AC70E-T3-1R5G GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3801x2203x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Frequency converter AC70E 1.5kW 3ph/380 ( AC70E-T3-1R5G ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC70E-T3-1R5G, series AC70E from manufacturer Veichi . Buy AC70ET31R5G and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC70E-T3-1R5G only high quality at affordable prices. Guarantee. AC70E-T3-1R5G