AC70-T3-011G/015P Frequency converter vector 11 kW (25 A -150%) / 15 kW (32A -120%) 3ph/380
Є в наявності
sku: AC70-T3-011G/015P
Series: AC70
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 25 A
  • Documentation
  • Reviews (5)
brand Veichi
Series AC70
sku AC70-T3-011G/015P
Main Power 11 kW variable frequency drives
In Second Power mode 15.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 25 A
Rated current for the second power 32 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 291 mm
Width 195 mm
Depth 167.5 mm
Video Thumbnail
Documentation. Frequency converter vector 11 kW (25 A -150%) / 15 kW (32A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-011G/015P )
Product Reviews
5
Марина_HVAC
Для системи вентиляції підійшов ідеально) Тихий, економія енергії помітна одразу.
Сергій_Обслуговування
Віталій К.
Ігор Прохоров
Олександр М.
SIMILAR AC70-T3-011G/015P GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Frequency converter vector 11 kW (25 A -150%) / 15 kW (32A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-011G/015P ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC70-T3-011G/015P, series AC70 from manufacturer Veichi . Buy AC70T3011G/015P and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC70-T3-011G/015P only high quality at affordable prices. Guarantee. AC70-T3-011G/015P