AC310-T/S2-1R5G-B Variable Frequency Drive AC310 | 1.5 кВт 1ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Veichi |
| Series | AC310 |
| sku | AC310-T/S2-1R5G-B |
| Main Power | 1.5 kW |
| Supply input | 1x220 V |
| Supply output | 3x220 / 1x220 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 7 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Height | 182 mm |
| Width | 122 mm |
| Depth | 154.5 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | No |
Documentation. Variable Frequency Drive AC310 | 1.5 кВт 1ф/220 ( AC310-T/S2-1R5G-B )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Certificates
Product Reviews
2Олег В.
Купив цей перетворювач частоти для насоса в майстерні. Був моторчик на 1.5 кВт, але при пуску світло моргало, та й навантаження велике. Хлопці з chastotnik.ua порадили Veichi AC310, сказали, що він може від звичайної розетки працювати (1x220В) і видавати на двигун три фази. Поставив, підключив – все норм. Запустилося плавно, без ривків, тепер насос працює як годинник. Навіть сам з вбудованим регулятором погрався, просто, крутиш ручку і швидкість міняється. Загалом, дуже задоволений. Гарна штука, і ціна адекватна.
Сергій К.
Брав цей частотник Veichi AC310 на 1.5 кВт для невеликого конвеєра, де стоїть трифазний двигун, а мережа тільки однофазна 220В. З виходом 3х220В він справляється на ура. Вбудований ПІД-регулятор знадобився для підтримки стабільної швидкості, а Modbus RTU дозволив швидко інтегрувати його в загальну систему. Клеми зручні, габарити компактні, помістився в невелику шафу без проблем. Наявність вбудованого потенціометра теж плюс – для швидкого налаштування підійшло. Veichi вкотре довів, що за свою ціну якість там як у набагато дорожчих аналогів. Плати лаковані, це видно, для наших умов дуже важливо.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR AC310-T/S2-1R5G-B GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |