VDN-1P3U2-0015-FC Variable frequency drive VDN 1.5 kW 1x220
Є в наявності
sku: VDN-1P3U2-0015-FC
Series: VDN
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 7 A
Series VDN
sku VDN-1P3U2-0015-FC
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
In Second Power mode 2.2 kW
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 7 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 1 kg
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 173 mm
Width 83 mm
Depth 123 mm
Documentation. Variable frequency drive VDN 1.5 kW 1x220 ( VDN-1P3U2-0015-FC )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR VDN-1P3U2-0015-FC GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable frequency drive VDN 1.5 kW 1x220 ( VDN-1P3U2-0015-FC ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VDN-1P3U2-0015-FC, series VDN from manufacturer Vector VS . Buy VDN1P3U20015FC and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VDN-1P3U2-0015-FC only high quality at affordable prices. Guarantee. VDN-1P3U2-0015-FC