VDN-1P1U2-0011-F Variable frequency drive VDN 1.1 kW 1x220
Є в наявності
sku: VDN-1P1U2-0011-F
Series: VDN
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 10.5 A
Series VDN
sku VDN-1P1U2-0011-F
Main Power 1.1 kW
In Second Power mode 1.5 kW
Supply input 1x220 V
Supply output 1x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 10.5 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 1.7 kg
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 221 mm
Width 110 mm
Depth 150 mm
Documentation. Variable frequency drive VDN 1.1 kW 1x220 ( VDN-1P1U2-0011-F )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR VDN-1P1U2-0011-F GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable frequency drive VDN 1.1 kW 1x220 ( VDN-1P1U2-0011-F ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VDN-1P1U2-0011-F, series VDN from manufacturer Vector VS . Buy VDN1P1U20011F and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VDN-1P1U2-0011-F only high quality at affordable prices. Guarantee. VDN-1P1U2-0011-F