6SL3210-5BE31-5UV0 Variable Frequency Drive Sinamics V20 15.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: 6SL3210-5BE31-5UV0
Клікніть для збільшення
Siemens
Є в наявності
brand: Siemens
Series: Sinamics V20
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 31 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Siemens
Series Sinamics V20
sku 6SL3210-5BE31-5UV0
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 31 A
EMC filter No
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Vector control mode with encoder Available
Linear U/f control law No
Quadratic control law U/f2 No
Maximum number of fixed speeds 0
Number of discrete inputs 0
Number of discrete (transistor) outputs 0
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Video Thumbnail
Documentation. Variable Frequency Drive Sinamics V20 15.0kW 3-ф/380 ( 6SL3210-5BE31-5UV0 )
Product Reviews
2
Олег Степанович
Купив цей частотник Siemens Sinamics V20 15 кВт для свого деревообробного верстата. Довго вагався, але консультанти допомогли з вибором. У мене 380В, 3 фази, тож підійшов. Головне, що верстат став працювати без таких сильних пускових струмів, що раніше аж світло моргало. Моторчик тепер розганяється плавно, працює тихше. Я не сильний в цих технічних деталях, але бачу, що обладнання тепер "дихає" легше. Хороша річ, Siemens молодці)
Андрій К.
Замінили старий частотник на Siemens Sinamics V20 15 кВт на нашому компресорі. Що сказати, Siemens є Siemens, навіть в бюджетній серії V20. Підключення 380В, 3 фази, все як треба. Налаштував векторне керування, компресор тепер запускається дуже плавно, без ривків, і мережу не напружує. ПІД-регулятор теж виявився доречним для підтримки стабільного тиску. Працює стабільно, без проблем. За таку ціну для 15кВт рішення цілком адекватне.
SIMILAR 6SL3210-5BE31-5UV0 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Sinamics V20 15.0kW 3-ф/380 ( 6SL3210-5BE31-5UV0 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 6SL3210-5BE31-5UV0, series SINAMICS V20 from manufacturer Siemens . Buy 6SL32105BE315UV0 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 6SL3210-5BE31-5UV0 only high quality at affordable prices. Guarantee. 6SL3210-5BE31-5UV0