6SL3210-1KE23-2UB1 Variable Frequency Drive Sinamics G120 15.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (3)
| brand | Siemens |
| Series | Sinamics G120 |
| sku | 6SL3210-1KE23-2UB1 |
| Main Power | 15.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 31 A |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | Available |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive Sinamics G120 15.0kW 3-ф/380 ( 6SL3210-1KE23-2UB1 )
-
G120_CU240BE-2_List_Manual_LH11_0415_rus.pdf (7.21 MB)
-
sinamics _broshura.pdf (3.99 MB)
-
Руководство+эксплуатации+SINAMICS+G120.pdf (9.27 MB)
-
G120PDatasheet.pdf (325.41 KB)
-
Control_Units_CU240B-2_and_CU240E-2_ru-RU.pdf (12.90 MB)
-
Sinamics_G120P.pdf (879.73 KB)
-
d11-1-n-2010-en G120_G120P_G110D.pdf (3.20 MB)
-
G120_CU230P-2_List_Manual_LH9_0415_rus.pdf (6.67 MB)
-
G120_CU240S_SW20_Parameter_List_04-06_ru.pdf (2.64 MB)
-
Control_Units_CU250S_2_Vector_ru_6_13.pdf (14.70 MB)
-
e80001-y910-p210-x-RUS.pdf (3.31 MB)
-
Sinamics_G120_buklet_rus.pdf (895.68 KB)
-
G120P... Техническое описание.pdf (239.57 KB)
-
Sinamics_G120_manual_rus.pdf (13.14 MB)
-
Control Units CU230P-2_07_2010_ru.pdf (10.81 MB)
Product Reviews
3Ігор Савченко
Купили цей частотник Siemens для невеликого токарного верстата. До цього був старий радянський пускач, дуже галасливий. Різниця колосальна. Верстат почав працювати плавно, набагато тихіше. Налаштувати було нескладно, навіть я розібрався, хоча не інженер. Звісно, Siemens не дешевий, але надійність для мене важлива, щоб не було простоїв. Сподіваюсь, прослужить довго.
Олег Д.
ставили цей частотник на конвеєр в цеху. з монтажем взагалі без проблем. розміри норм, в нашу шафу вліз як рідний. клеми зручні, все підписано чітко, не треба шукати схеми пів дня. інструкція теж зрозуміла, хоча там і так все інтуїтивно. підключив швидко, запустився одразу. ніяких танців з бубном. що подобається в сіменсах, так це їхня надійність. поставив і забув. движок на 3.2кВт крутить рівно, без ривків. дуже якісна збірка, пластик не люфтить, все добротно. рекомендую для таких задач
Володимир П.
У нас на екструдерній лінії стояв старий частотник, який вже почав глючити. Вирішили міняти на щось серйозне, щоб раз і надовго. Взяли цей Siemens G120C 3.2кВт. Що скажу – машинка супер. Інтеграція в TIA Portal пройшла без проблем, всі параметри підняли через Profinet за пару годин. PID-регулятор налаштували під температуру на екструдері, тепер стабільність процесу набагато краща. До цього були коливання, доводилось вручну підправляти. З цим частотником забули про ті проблеми. Зв'язок з нашим ПЛК S7-1500 просто ідеальний. Документація чітка, все розписано зрозуміло. Вважаю, що для відповідальних виробничих ліній, де потрібна максимальна надійність і точний контроль, Siemens – це те, що треба. Так, ціна вища, ніж у китайських аналогів, але вона себе виправдовує стабільністю роботи та мінімумом простоїв. Це ж Siemens.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SL3210-1KE23-2UB1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |