6SL3210-1KE22-6UP1 Variable Frequency Drive Sinamics G120 11.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | Sinamics G120 |
| sku | 6SL3210-1KE22-6UP1 |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 25 A |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | Available |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive Sinamics G120 11.0kW 3-ф/380 ( 6SL3210-1KE22-6UP1 )
-
G120_CU240BE-2_List_Manual_LH11_0415_rus.pdf (7.21 MB)
-
sinamics _broshura.pdf (3.99 MB)
-
Руководство+эксплуатации+SINAMICS+G120.pdf (9.27 MB)
-
G120PDatasheet.pdf (325.41 KB)
-
Control_Units_CU240B-2_and_CU240E-2_ru-RU.pdf (12.90 MB)
-
Sinamics_G120P.pdf (879.73 KB)
-
d11-1-n-2010-en G120_G120P_G110D.pdf (3.20 MB)
-
G120_CU230P-2_List_Manual_LH9_0415_rus.pdf (6.67 MB)
-
G120_CU240S_SW20_Parameter_List_04-06_ru.pdf (2.64 MB)
-
Control_Units_CU250S_2_Vector_ru_6_13.pdf (14.70 MB)
-
e80001-y910-p210-x-RUS.pdf (3.31 MB)
-
Sinamics_G120_buklet_rus.pdf (895.68 KB)
-
G120P... Техническое описание.pdf (239.57 KB)
-
Sinamics_G120_manual_rus.pdf (13.14 MB)
-
Control Units CU230P-2_07_2010_ru.pdf (10.81 MB)
Product Reviews
2Ігор П.
Купили цей частотник Siemens Sinamics G120 для нашого насоса на водозаборі. До цього був інший, постійно якісь проблеми були. Цей 11кВт, 380В, підійшов ідеально. Сам в налаштування не ліз, хлопці з сервісу все підключили. Насос працює дуже плавно, без ривків, і світло в цеху тепер не блимає при запуску. Я задоволений. Головне, що тепер ніяких простоїв через старт двигуна)
Олексій В.
Брали цей Siemens Sinamics G120 на 11кВт для управління вентилятором в системі сушки. Старий частотник вже віджив своє. Що сказати, Siemens є Siemens, якість відчувається. 380В, 3 фази, все як треба. Налаштували без проблем, векторне керування працює чітко, дозволяє добре контролювати обороти движка. ПІД-регулятор теж виручив. Вже місяць працює без єдиного зауваження, навантаження тримає стабільно. Німецька надійність, вона така. Не V20, тут вже серйозніший рівень
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SL3210-1KE22-6UP1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |