SI23-D5-011G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 11.0 kW 3x380
Є в наявності
sku: SI23-D5-011G-A
Series: SI23
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 25 A
Series SI23
sku SI23-D5-011G-A
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 25 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 307.5 mm
Width 116 mm
Depth 175 mm
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR SI23-D5-011G-A GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about PV gibrid Variable frequency drives SI23 11.0 kW 3x380 ( SI23-D5-011G-A ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SI23-D5-011G-A, series SI23 from manufacturer Veichi . Buy SI23D5011GA and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SI23-D5-011G-A only high quality at affordable prices. Guarantee. SI23-D5-011G-A