6SE6440-2UD34-5FA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 440 45.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 440 |
| sku | 6SE6440-2UD34-5FA1 |
| Main Power | 45.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 90 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 440 45.0kW 3-ф/380 ( 6SE6440-2UD34-5FA1 )
Product Reviews
2Віктор К.
Давно працюю з частотниками Siemens, і ця модель MicroMaster 440 на 45 кВт вкотре підтвердила їхню надійність. Встановили для керування вентиляцією в цеху, проблем з пуском великих двигунів тепер немає. ЕМС фільтр вже вбудований, це зручно, не треба додатково щось докупляти. Працює стабільно, як годинник)
Олег Д.
Поставили цей Siemens MicroMaster 440 на потужний насос для зрошення поля. 45 кВт, 90А номінального струму – якраз те, що треба. Зручно, що є і скалярне, і векторне керування без датчика, дозволило тонко налаштувати подачу води. І ПІД-регулятор гарно тримає заданий тиск. Siemens є Siemens, німецька якість відчувається, проблем в роботі взагалі немає
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6440-2UD34-5FA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |