6SE6440-2UD21-5AA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 440 1.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 440 |
| sku | 6SE6440-2UD21-5AA1 |
| Main Power | 1.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 4.1 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 440 1.5kW 3-ф/380 ( 6SE6440-2UD21-5AA1 )
Product Reviews
2Сергій К.
Ставив цей частотник Siemens на невелику насосну станцію для водопостачання. Сам апарат, MICROMASTER 440, норм, зібраний якісно. Монтаж на DIN-рейку без проблем, габарити дозволили в шафу втиснути. Клеми, правда, трохи тіснуваті, як на мене, але підключити можна. Інструкція була зрозуміла, хоч і велика. Пуско-налагодження пройшло гладко, все запрацювало одразу. Вбудований ЕМС-фільтр теж добре, менше мороки з наводками. Загалом, апарат відповідає заявленому.
Олег П.
Ми на виробництві вже давно працюємо з Siemens, і цей MICROMASTER 440 на 1.5 кВт не підвів. Ставили його на конвеєрну лінію для плавного запуску і точного контролю швидкості. Налаштування через панель зайняло трохи часу, але функціонал вражає. Особливо зручно було інтегрувати його в нашу систему через Modbus RTU, все "піднялося" без проблем. PID-регулятор працює дуже стабільно, відхилень майже немає. Це вже не перше наше рішення на Siemens, і завжди все чітко. ЕМС-фільтр вбудований, це теж плюс, не треба додатково щось докуповувати. Надійність для нас найважливіше.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6440-2UD21-5AA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |