6SE6440-2AD33-0EA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 440 30.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 440 |
| sku | 6SE6440-2AD33-0EA1 |
| Main Power | 30.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 62 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 440 30.0kW 3-ф/380 ( 6SE6440-2AD33-0EA1 )
Product Reviews
2Олена С. (Закупівлі)
Замовляли цей перетворювач Siemens MicroMaster 440 для нашого цеху. Менеджер магазину chastotnik.ua оперативно відповів на всі питання, проконсультував по документах для безготівкового розрахунку. Відвантажили швидко Новою Поштою. Упаковка ціла, все в комплекті. Щодо самої роботи пристрою, то інженери задоволені, кажуть, що 30 кВт вистачає. Важливо було отримати все вчасно і з усіма документами, тут магазин не підвів.
Ігор Петрович
Взяли цей MicroMaster 440 на 30 кВт для нового конвеєра на виробництві. Вибирали Siemens, бо вже є досвід з їхнім обладнанням, воно надійне. Цей частотник добре себе показав, особливо сподобалась наявність векторного керування без енкодера, дуже виручає для стабільності моменту. ПІД-регулятор теж працює як треба, налаштували швидко. Приємно, що фільтр ЕМС вже вбудований, не треба було морочитись з додатковими блоками. Для такої потужності (30 кВт) і трифазної мережі 380 В це дуже гідний варіант. Все ок.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6440-2AD33-0EA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |