FR-F740-00620-EC Variable Frequency Drive FR-F 30.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Mitsubishi Electric |
| Series | FR-F |
| sku | FR-F740-00620-EC |
| Main Power | 30.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 62 A |
| Maximum output frequency | 120 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Inbuilt panel | FR-DU07 |
| Programmator | FR-PU07 |
Documentation. Variable Frequency Drive FR-F 30.0kW 3-ф/380 ( FR-F740-00620-EC )
Product Reviews
1Ігор, інженер АСУТП
Міцубісі завжди тримає марку. Цей FR-F на 30кВт ми поставили на конвеєрну лінію, замість старого приводу. Одразу відчувається, що техніка серйозна, не просто так. По керуванню, векторний режим без енкодера відпрацьовує дуже точно, для нашої задачі це було важливо. Вхідних дискретних входів (12 штук) більш ніж достатньо для всіх наших сигналів, а аналогові 0-10В на вході теж без проблем завели. ПІД-регулятор на борту теж плюс, вже налаштували його під нашу петлю. Зв'язок по RS485 одразу підхопили, інтегрували його в загальну систему. Вбудований гальмівний модуль – теж корисно, не треба було морочитися з зовнішнім. Єдине, що як завжди у Міцубісі, то це ціна на оригінальні запчастини, якщо що, але поки все працює як годинник. Загалом, надійна штука.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR FR-F740-00620-EC GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |