6SE6420-2UD31-1CA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 420 11.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 420 |
| sku | 6SE6420-2UD31-1CA1 |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 26 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 420 11.0kW 3-ф/380 ( 6SE6420-2UD31-1CA1 )
Product Reviews
2Ірина К.
Потрібен був надійний частотник Siemens MicroMaster 420 для виробництва. Звернулись до chastotnik.ua, бо вже не раз виручали. Швидко виставили рахунок, відправили Новою Поштою вже наступного дня. Всі документи були в комплекті, що важливо для бухгалтерії. Консультант добре знає асортимент, допоміг підтвердити, що саме ця модель нам підійде. Оперативна робота, так тримати!
Олексій С.
Цей Siemens MicroMaster 420 на 11.0 кВт — це справжній роботяга. Ставив його на верстат, де потрібна була висока точність і стабільність обертів. Векторне керування без датчика і ПІД-регулятор дали можливість дуже гнучко налаштувати всі режими. Це ж Siemens, знаємо його надійність. Працює чітко, як швейцарський годинник, навіть з не дуже стабільною мережею в цеху. Дуже задоволений цим частотником)
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6420-2UD31-1CA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |