6SE6420-2AD31-1CA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 420 11.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 420 |
| sku | 6SE6420-2AD31-1CA1 |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 26 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 420 11.0kW 3-ф/380 ( 6SE6420-2AD31-1CA1 )
Product Reviews
2Андрій П.
Купив цей частотник Siemens для свого верстата на 11 кВт. Старий движок дуже різко стартував, тепер все плавно, без ривків. Майстер швидко підключив, каже, що з ним проблем не буде. Siemens, то й Siemens, на них завжди можна розраховувати. Головне, що тепер верстат працює як треба і мережу не навантажує. Дуже задоволений
Олег, інженер
Замінили старий частотник на насосній станції. Цей Siemens MicroMaster 420 на 11кВт став як рідний. Вхід 3х380, вихід теж, як і треба. Векторне керування дає добру точність по швидкості, а ПІД-регулятор тримає тиск стабільно. ЕМС фільтр вже вбудований, це зручно, не треба окремо ставити. Сіменс є Сіменс, надійна штука. Запустили швидко, проблем не виникло.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6420-2AD31-1CA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |