MC07B0750-503-4-00 Variable Frequency Drive MC07 75.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: MC07B0750-503-4-00
Series: MC07
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 175 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand SEW
Series MC07
sku MC07B0750-503-4-00
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 175 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive MC07 75.0kW 3-ф/380 ( MC07B0750-503-4-00 )
Product Reviews
2
Сергій Кравченко
Замовили цей SEW MC07 75кВт для модернізації лінії на виробництві. Завжди цінував SEW за їхню надійність, і цей перетворювач не підвів. Вхідний струм 175 А це серйозно, відчувається запас міцності. Підключили, налаштували досить швидко, скалярне керування нам теж підходить. Головне, що для важких пусків він норм, не просідає. Якісне обладнання, навіть при такій потужності працює стабільно. Буду замовляти ще.
Олексій В.
Взяли цей частотник SEW MC07 на 75 кВт для нашої компресорної установки, де потрібна стабільна робота під серйозним навантаженням. Що можу сказати — агрегат справляється на всі сто. Працюємо з ним вже кілька місяців, нарікань нема. Зручно, що є векторне керування без енкодера, для наших задач це оптимально. І ПІД-регулятор добре тримає параметри. Приємно, що стоїть ЕМС-фільтр, не треба було морочитись з додатковими фільтрами по цеху. Надійне живлення 380В, вихід теж стабільний. Таке обладнання береш і працює.
SIMILAR MC07B0750-503-4-00 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive MC07 75.0kW 3-ф/380 ( MC07B0750-503-4-00 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MC07B0750-503-4-00, series MC07 from manufacturer SEW . Buy MC07B0750503400 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MC07B0750-503-4-00 only high quality at affordable prices. Guarantee. MC07B0750-503-4-00