MC07B0750-503-4-00 Variable Frequency Drive MC07 75.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | SEW |
| Series | MC07 |
| sku | MC07B0750-503-4-00 |
| Main Power | 75.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 175 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MC07 75.0kW 3-ф/380 ( MC07B0750-503-4-00 )
Product Reviews
2Сергій Кравченко
Замовили цей SEW MC07 75кВт для модернізації лінії на виробництві. Завжди цінував SEW за їхню надійність, і цей перетворювач не підвів. Вхідний струм 175 А це серйозно, відчувається запас міцності. Підключили, налаштували досить швидко, скалярне керування нам теж підходить. Головне, що для важких пусків він норм, не просідає. Якісне обладнання, навіть при такій потужності працює стабільно. Буду замовляти ще.
Олексій В.
Взяли цей частотник SEW MC07 на 75 кВт для нашої компресорної установки, де потрібна стабільна робота під серйозним навантаженням. Що можу сказати — агрегат справляється на всі сто. Працюємо з ним вже кілька місяців, нарікань нема. Зручно, що є векторне керування без енкодера, для наших задач це оптимально. І ПІД-регулятор добре тримає параметри. Приємно, що стоїть ЕМС-фільтр, не треба було морочитись з додатковими фільтрами по цеху. Надійне живлення 380В, вихід теж стабільний. Таке обладнання береш і працює.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MC07B0750-503-4-00 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |