ATV950D75N4E Variable Frequency Drive Altivar 950 75.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV950D75N4E
Series: Altivar 950
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 145 A
Series Altivar 950
sku ATV950D75N4E
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 145 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 89,3 kg
IP protection level IP55
EMC filter Available
Height 1250 mm
Width 345 mm
Depth 436 mm
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 950 75.0kW 3-ф/380 ( ATV950D75N4E )
Product Reviews
2
Олег В.
Сергій К.
SIMILAR ATV950D75N4E GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 950 75.0kW 3-ф/380 ( ATV950D75N4E ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV950D75N4E, series Altivar 950 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV950D75N4E and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV950D75N4E only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV950D75N4E