ATV312HU15N4B Variable Frequency Drive Altivar 312 1.5kW 3-ф/380
sku: ATV312HU15N4B
Series: Altivar 312
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 4.1 A
Series Altivar 312
sku ATV312HU15N4B
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 4.1 A
Maximum output frequency 500 Hz