FR-F840-01160-E2-60 Variable Frequency Drive FR-F840 55.0kW 3-ph/380
Є в наявності
sku: FR-F840-01160-E2-60
Клікніть для збільшення
Mitsubishi Electric
Є в наявності
Ціна за запитом
brand: Mitsubishi Electric
Series: FR-F
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 96.3 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Mitsubishi Electric
Series FR-F
sku FR-F840-01160-E2-60
Main Power 55 kW variable frequency drives
In Second Power mode 75.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 120 %
Сurrent 96.3 A
Maximum output frequency 0...590 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Braking module External
Inbuilt PLC Built-in
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Vector control mode with encoder No
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Maximum number of fixed speeds 15
Documentation. Variable Frequency Drive FR-F840 55.0kW 3-ph/380 ( FR-F840-01160-E2-60 )
Product Reviews
2
Олег Д.
взяли цей Міцубіші на 55кВт для нашої компресорної станції. чесно кажучи, спочатку думали про щось простіше, але консультант на chastotnik.ua переконав, що для такого навантаження потрібен надійний "японець". працює як годинник, мотор пускається плавно, без ривків, і світло не моргає по цеху. живлення 3х380В, все як треба. сподобалось, що максимальний струм може бути 116А навіть при навантаженнях, це дає запас по потужності. збірка якісна, IP20, але в шафі йому там норм) зручно, що можна налаштувати до 15 фіксованих швидкостей.
Андрій К.
Давно працюємо з Mitsubishi, і FR-F840 серія завжди показує себе з найкращого боку. Цей частотник на 55 кВт з трьохфазним живленням 380В був взятий для керування потужним вентилятором на виробництві. Що одразу кидається в очі, це наявність векторного керування без зворотного зв'язку, що для нашої задачі було ключовим. Вбудований ПЛК дуже зручний, дозволяє реалізовувати прості логічні схеми без додаткового контролера, заощаджуючи місце у шафі. І струм в 96.3А, з піком до 116А на 60 секунд, дає впевненість у стабільній роботі навіть при перевантаженнях. Фільтр ЕМС теж не зайвий, допомагає уникнути наводок на інші системи. Максимальна частота до 590 Гц також дозволяє гнучко налаштовувати процес. Надійна річ.
SIMILAR FR-F840-01160-E2-60 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTSchneider ElectricVeichi
Seriesic2VFD-ELGD10Altivar 310AC10
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive FR-F840 55.0kW 3-ph/380 ( FR-F840-01160-E2-60 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for FR-F840-01160-E2-60, series FR-F from manufacturer Mitsubishi Electric . Buy FRF84001160E260 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy FR-F840-01160-E2-60 only high quality at affordable prices. Guarantee. FR-F840-01160-E2-60