FR-F740-01800-EC Variable Frequency Drive FR-F 90.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: FR-F740-01800-EC
Series: FR-F
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 180 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Mitsubishi Electric
Series FR-F
sku FR-F740-01800-EC
Main Power 90.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 180 A
Maximum output frequency 120 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Braking module Option
Programmator FR-PU07
Documentation. Variable Frequency Drive FR-F 90.0kW 3-ф/380 ( FR-F740-01800-EC )
Product Reviews
1
Іван Кравченко
Взяли цей частотник Mitsubishi FR-F на оновлення одного з конвеєрів у цеху. Потужність 90 кВт, 380В — саме те, що треба було для нашого движка. Що можу сказати, японці тримають марку. Сподобалось, як він відпрацьовує векторне керування, без енкодера навіть дуже точно тримає швидкість, що для конвеєра критично. ПІД-регулятор теж працює чітко, без розгойдування процесу. Вхідних/вихідних сигналів достатньо, RS485 підключили до нашої АСУТП без проблем. ЕМС-фільтр вже вбудований, це теж плюс, не треба було морочитись з додатковим обладнанням. Загалом, надійний агрегат, відчувається преміальний клас.
SIMILAR FR-F740-01800-EC GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive FR-F 90.0kW 3-ф/380 ( FR-F740-01800-EC ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for FR-F740-01800-EC, series FR-F from manufacturer Mitsubishi Electric . Buy FRF74001800EC and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy FR-F740-01800-EC only high quality at affordable prices. Guarantee. FR-F740-01800-EC