VFD150C43E Variable Frequency Drive VFD-C2000 15.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: VFD150C43E
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
brand: Delta Electronics
Series: VFD-C2000
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 30 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Documentation
  • Reviews (3)
brand Delta Electronics
Series VFD-C2000
sku VFD150C43E
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 30 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 320 mm
Width 190 mm
Depth 190 mm