VFD150B43P Variable Frequency Drive VFD-B 15.0kW 3-ф/380
sku: VFD150B43P
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: VFD-B
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 32 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-B
sku VFD150B43P
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 32 A
Maximum output frequency 400 Hz