VFD110F23A Variable Frequency Drive VFD-F 11.0kW 3-ф/220
sku: VFD110F23A
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: VFD-F
Supply input: 3x220 V
Сurrent: 0 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-F
sku VFD110F23A
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Maximum output frequency 120 Hz